DF58-3S-1.2C
HiroseHirose
DF58-3S-1.2C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 1.2MM 3POS
Φύλλα δεδομένων: 1.DF58-3S-1.2C.pdf2.DF58-3S-1.2C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF58-3S-1.2C
Αριθμός εξαρτήματος DF58-3S-1.2C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT 1.2MM 3POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 765240 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF58-3S-1.2C.pdf2.DF58-3S-1.2C.pdf
Σειρά DF58 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.047" (1.20mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα H125488 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 3 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Closed End στερέωσης Τύπος Friction Lock
Λεπτομερής περιγραφή 3 Position Rectangular Housing Connector Socket Natural 0.047" (1.20mm) Επικοινωνία Τύπος Female Blade Socket