DF57-2P-1.2V(23)
HiroseHirose
DF57-2P-1.2V(23) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 1.2MM 2POS SMD
Φύλλα δεδομένων: DF57-2P-1.2V(23).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF57-2P-1.2V(23) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 1.2MM 2POS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5339 pcs Φύλλο δεδομένων DF57-2P-1.2V(23).pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά DF57 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.047" (1.20mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 666-0002-7-23
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.055" (1.40mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Solder Retention
στερέωσης Τύπος Swing Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 2 position 0.047" (1.20mm)