DF51A-22DP-2DSA(01)
HiroseHirose
DF51A-22DP-2DSA(01) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 22POS DUAL 2MM PCB STR
Φύλλα δεδομένων: 1.DF51A-22DP-2DSA(01).pdf2.DF51A-22DP-2DSA(01).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF51A-22DP-2DSA(01) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 22POS DUAL 2MM PCB STR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66748 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF51A-22DP-2DSA(01).pdf2.DF51A-22DP-2DSA(01).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά SignalBee™ DF51 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα H125855
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 22
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.331" (8.40mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Detent Lock
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 22 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση Varies by Wire Gauge
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Gold
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές General Purpose, Industrial, Medical
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF51A-16DP-2DSA(01)
DF51A-16DP-2DSA(01)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HDR 16POS DUAL 2MM PCB STR
Σε απόθεμα: 83301 pcs
Κατεβάστε: DF51A-16DP-2DSA(01).pdf
RFQ
DF51A-26DP-2DSA(01)
DF51A-26DP-2DSA(01)
Περιγραφή: CONN HDR 26POS DUAL 2MM PCB STR