DF4-6PA-2R26
HiroseHirose
DF4-6PA-2R26 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 6POS AWG26 R/ANGLE
Φύλλα δεδομένων: DF4-6PA-2R26.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF4-6PA-2R26
Αριθμός εξαρτήματος DF4-6PA-2R26 Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG 6POS AWG26 R/ANGLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5018 pcs Φύλλο δεδομένων DF4-6PA-2R26.pdf
Gauge Wire 26 AWG, Stranded Σειρά DF4
σειρά Απόσταση - Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *DF4-6PA-2R26
H2645
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 6
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Closed End
Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Individual Wires Connector Black IDC 26 AWG, Stranded Through Hole, Right Angle Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Tin Τύπος υποδοχής Individual Wires
Χρώμα Black καλώδιο Καταγγελία IDC
Διάταξη καλωδίου 0.079" (2.00mm) Πίσω όψη πλατφόρμας 0.079" (2.00mm)