DF3DZ-13P-2V(50)
HiroseHirose
DF3DZ-13P-2V(50) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 13POS 2MM VERT GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF3DZ-13P-2V(50).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3DZ-13P-2V(50) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 13POS 2MM VERT GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4181 pcs Φύλλο δεδομένων DF3DZ-13P-2V(50).pdf
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
HR2097
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 13
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.232" (5.90mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Solder Retention
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 13 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Σχετικά προϊόντα
DF3DZ-14P-2H(21)
DF3DZ-14P-2H(21)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HDR 14POS 2MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 85126 pcs
Κατεβάστε: DF3DZ-14P-2H(21).pdf
RFQ
DF3DZ-13P-2H(50)
DF3DZ-13P-2H(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 13POS 2MM R/A GOLD
Σε απόθεμα: 29140 pcs
Κατεβάστε: DF3DZ-13P-2H(50).pdf
RFQ
DF3DZ-13P-2H(51)
DF3DZ-13P-2H(51)
Περιγραφή: CONN HDR 13POS 2MM R/A GOLD
Κατεβάστε: DF3DZ-13P-2H(51).pdf
DF3DZ-14P-2H(51)
DF3DZ-14P-2H(51)
Κατεβάστε: DF3DZ-14P-2H(51).pdf
DF3DZ-13P-2V(20)
DF3DZ-13P-2V(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN
Κατεβάστε: DF3DZ-13P-2V(20).pdf
DF3DZ-13P-2H(21)
DF3DZ-13P-2H(21)
Κατεβάστε: DF3DZ-13P-2H(21).pdf
DF3DZ-14P-2H(20)
DF3DZ-14P-2H(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF3DZ-14P-2H(20).pdf
DF3DZ-13P-2V(51)
DF3DZ-13P-2V(51)
Περιγραφή: CONN HDR 13POS 2MM VERT GOLD
Κατεβάστε: DF3DZ-13P-2V(51).pdf
DF3DZ-14P-2V(20)
DF3DZ-14P-2V(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM VERT TIN
Κατεβάστε: DF3DZ-14P-2V(20).pdf
DF3DZ-14P-2H(50)
DF3DZ-14P-2H(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM R/A GOLD
Κατεβάστε: DF3DZ-14P-2H(50).pdf
DF3DZ-13P-2V(21)
DF3DZ-13P-2V(21)
Κατεβάστε: DF3DZ-13P-2V(21).pdf
DF3DZ-13P-2H(20)
DF3DZ-13P-2H(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 13POS 2MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF3DZ-13P-2H(20).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών