DF3DZ-10P-2V(73)
HiroseHirose
DF3DZ-10P-2V(73) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 10POS 2MM
Φύλλα δεδομένων: DF3DZ-10P-2V(73).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3DZ-10P-2V(73) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 10POS 2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5569 pcs Φύλλο δεδομένων DF3DZ-10P-2V(73).pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 543-1064-8-73
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.232" (5.90mm)
Χρώμα μόνωσης Beige Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 10 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Επικοινωνία Υλικό - Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα - Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF3DZ-11P-2H(50)
DF3DZ-11P-2H(50)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 11POS 2MM R/A GOLD
Σε απόθεμα: 4088 pcs
Κατεβάστε: DF3DZ-11P-2H(50).pdf
RFQ
DF3DZ-11P-2H(20)
DF3DZ-11P-2H(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 11POS 2MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 5679 pcs
Κατεβάστε: DF3DZ-11P-2H(20).pdf
RFQ
DF3DZ-11P-2H(51)
DF3DZ-11P-2H(51)
Κατεβάστε: DF3DZ-11P-2H(51).pdf
DF3DZ-11P-2H(21)
DF3DZ-11P-2H(21)
Περιγραφή: CONN HDR 11POS 2MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF3DZ-11P-2H(21).pdf
DF3DZ-10P-2V(21)
DF3DZ-10P-2V(21)
Περιγραφή: CONN HEADER 10POS 2MM VERT TIN
Κατεβάστε: DF3DZ-10P-2V(21).pdf
DF3DZ-10P-2V(50)
DF3DZ-10P-2V(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 10POS 2MM VERT GOLD
Κατεβάστε: DF3DZ-10P-2V(50).pdf
DF3DZ-10P-2H(50)
DF3DZ-10P-2H(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 10POS 2MM R/A GOLD
Κατεβάστε: DF3DZ-10P-2H(50).pdf
DF3DZ-11P-2V(20)
DF3DZ-11P-2V(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 11POS 2MM VERT TIN
Κατεβάστε: DF3DZ-11P-2V(20).pdf
DF3DZ-10P-2H(51)
DF3DZ-10P-2H(51)
Περιγραφή: CONN HDR 10POS 2MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF3DZ-10P-2H(51).pdf
DF3DZ-10P-2V(20)
DF3DZ-10P-2V(20)
Κατεβάστε: DF3DZ-10P-2V(20).pdf
DF3DZ-11P-2V(21)
DF3DZ-11P-2V(21)
Κατεβάστε: DF3DZ-11P-2V(21).pdf
DF3DZ-10P-2V(51)
DF3DZ-10P-2V(51)
Κατεβάστε: DF3DZ-10P-2V(51).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών