DF37B-60DP-0.4V(74)
HiroseHirose
DF37B-60DP-0.4V(74) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 60POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF37B-60DP-0.4V(74).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF37B-60DP-0.4V(74) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 60POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5333 pcs Φύλλο δεδομένων DF37B-60DP-0.4V(74).pdf
Σειρά DF37 Πίσσα 0.016" (0.40mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 60 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 0.98mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.030" (0.75mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 60 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Header, Outer Shroud Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF37B-50DS-0.4V(51)
DF37B-50DS-0.4V(51)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RCPT 50POS 0.4MM SMD GOLD
Σε απόθεμα: 4678 pcs
Κατεβάστε: DF37B-50DS-0.4V(51).pdf
RFQ
DF37B-60DP-0.4V(53)
DF37B-60DP-0.4V(53)
Σε απόθεμα: 75062 pcs
Κατεβάστε: DF37B-60DP-0.4V(53).pdf
RFQ
DF37B-50DS-0.4V(75)
DF37B-50DS-0.4V(75)
Κατεβάστε: DF37B-50DS-0.4V(75).pdf
DF37B-60DS-0.4V(74)
DF37B-60DS-0.4V(74)
Περιγραφή: CONN RCPT 60POS 0.4MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF37B-60DS-0.4V(74).pdf
DF37B-60DP-0.4V(51)
DF37B-60DP-0.4V(51)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd