DF37B-50DP-0.4V(74)
HiroseHirose
DF37B-50DP-0.4V(74) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 50POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF37B-50DP-0.4V(74).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF37B-50DP-0.4V(74) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 50POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6046 pcs Φύλλο δεδομένων DF37B-50DP-0.4V(74).pdf
Σειρά DF37 Πίσσα 0.016" (0.40mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 0.98mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.030" (0.75mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold