DF37B-30DP-0.4V(74)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF37B-30DP-0.4V(74) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 30POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF37B-30DP-0.4V(74).pdf2.DF37B-30DP-0.4V(74).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF37B-30DP-0.4V(74) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HDR 30POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74285 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF37B-30DP-0.4V(74).pdf2.DF37B-30DP-0.4V(74).pdf
Σειρά DF37 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 30
Αριθμός αγωγοί 0.016" (0.40mm) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF37B-30DP-0.4V(74) Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.98mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.030" (0.75mm) Χαρακτηριστικά Solder Retention
Διευρυμένη περιγραφή 30 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Περιγραφή CONN HDR 30POS 0.4MM SMD GOLD
Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold Τύπος υποδοχής Header, Outer Shroud Contacts
καλώδιο Διάμετρος 3.9µin (0.10µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF37B-30DS-0.4V(53)
DF37B-30DS-0.4V(53)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RCPT 30POS 0.4MM SMD GOLD
Σε απόθεμα: 5787 pcs
Κατεβάστε: DF37B-30DS-0.4V(53).pdf
RFQ
DF37B-30DP-0.4V(75)
DF37B-30DP-0.4V(75)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Κατεβάστε: DF37B-30DP-0.4V(75).pdf
RFQ
DF37B-24DS-0.4V(53)
DF37B-24DS-0.4V(53)
Περιγραφή: CONN RCPT 24POS 0.4MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF37B-24DS-0.4V(53).pdf
DF37B-30DS-0.4V(51)
DF37B-30DS-0.4V(51)
Κατεβάστε: DF37B-30DS-0.4V(51).pdf
DF37B-24DS-0.4V(74)
DF37B-24DS-0.4V(74)
Κατεβάστε: DF37B-24DS-0.4V(74).pdf
DF37B-24DS-0.4V(51)
DF37B-24DS-0.4V(51)
Κατεβάστε: DF37B-24DS-0.4V(51).pdf
DF37B-30DP-0.4V(51)
DF37B-30DP-0.4V(51)
Κατεβάστε: DF37B-30DP-0.4V(51).pdf
DF37B-30DS-0.4V(74)
DF37B-30DS-0.4V(74)
Κατεβάστε: DF37B-30DS-0.4V(74).pdf
DF37B-30DP-0.4V(53)
DF37B-30DP-0.4V(53)