DF37B-24DP-0.4V(53)
HiroseHirose
DF37B-24DP-0.4V(53) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 24POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF37B-24DP-0.4V(53).pdf2.DF37B-24DP-0.4V(53).pdf3.DF37B-24DP-0.4V(53).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF37B-24DP-0.4V(53) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 24POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF37 Πίσσα 0.016" (0.40mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα *DF37B-24DP-0.4V(53)
H11835CT
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 24
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 0.98mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.030" (0.75mm)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 2.00µin (0.051µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Header, Outer Shroud Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF37B-24DS-0.4V(53)
DF37B-24DS-0.4V(53)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RCPT 24POS 0.4MM SMD GOLD
Σε απόθεμα: 4152 pcs
Κατεβάστε: DF37B-24DS-0.4V(53).pdf
RFQ
DF37B-20DS-0.4V(75)
DF37B-20DS-0.4V(75)
Περιγραφή: CONN RCPT 20POS 0.4MM SMD GOLD
Σε απόθεμα: 4496 pcs
Κατεβάστε: DF37B-20DS-0.4V(75).pdf
RFQ
DF37B-24DP-0.4V(51)
DF37B-24DP-0.4V(51)
Κατεβάστε: DF37B-24DP-0.4V(51).pdf
DF37B-24DS-0.4V(51)
DF37B-24DS-0.4V(51)
Κατεβάστε: DF37B-24DS-0.4V(51).pdf
DF37B-24DS-0.4V(75)
DF37B-24DS-0.4V(75)
Κατεβάστε: DF37B-24DS-0.4V(75).pdf
DF37B-20DS-0.4V(51)
DF37B-20DS-0.4V(51)
Κατεβάστε: DF37B-20DS-0.4V(51).pdf
DF37B-20DS-0.4V(53)
DF37B-20DS-0.4V(53)
Κατεβάστε: DF37B-20DS-0.4V(53).pdf
DF37B-24DP-0.4V(75)
DF37B-24DP-0.4V(75)
Κατεβάστε: DF37B-24DP-0.4V(75).pdf
DF37B-24DS-0.4V(74)
DF37B-24DS-0.4V(74)
Κατεβάστε: DF37B-24DS-0.4V(74).pdf
DF37B-20DS-0.4V(74)
DF37B-20DS-0.4V(74)
Κατεβάστε: DF37B-20DS-0.4V(74).pdf
DF37B-24DP-0.4V(74)
DF37B-24DP-0.4V(74)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Κατεβάστε: DF37B-24DP-0.4V(74).pdf
DF37B-20DP-0.4V(75)
DF37B-20DP-0.4V(75)
Περιγραφή: CONN HDR 20POS 0.4MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF37B-20DP-0.4V(75).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών