DF33-5P-3.3DSA(24)
HiroseHirose
DF33-5P-3.3DSA(24) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 5POS 3.3MM PCB TIN
Φύλλα δεδομένων: DF33-5P-3.3DSA(24).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF33-5P-3.3DSA(24) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 5POS 3.3MM PCB TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138999 pcs Φύλλο δεδομένων DF33-5P-3.3DSA(24).pdf
Αξιολόγηση τάσης 500V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά EnerBee™ DF33 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.130" (3.30mm) Συσκευασία Tray
H11655
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 5
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 17.6mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.453" (11.50mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide στερέωσης Τύπος Locking Ramp
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 5 position 0.130" (3.30mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 5A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)