DF30FC-30DP-0.4V(81)
HiroseHirose
DF30FC-30DP-0.4V(81) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 30POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF30FC-30DP-0.4V(81).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF30FC-30DP-0.4V(81) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 30POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 111373 pcs Φύλλο δεδομένων DF30FC-30DP-0.4V(81).pdf
Σειρά DF30 Πίσσα 0.016" (0.40mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 684-1141-0-81
DF30FC-30DP-0.4V(81)-ND
H124591TR
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 30
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 0.9mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.031" (0.80mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold