DF30FC-22DP-0.4V(82)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 22POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF30FC-22DP-0.4V(82).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF30FC-22DP-0.4V(82) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 22POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5772 pcs Φύλλο δεδομένων DF30FC-22DP-0.4V(82).pdf
Σειρά DF30 Πίσσα 0.016" (0.40mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 684-1139-9-82
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 22
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 0.9mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.031" (0.80mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 22 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 2.00µin (0.051µm)