DF3-4S-2R26(01)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT HOUSING 4POS 2MM
Φύλλα δεδομένων: DF3-4S-2R26(01).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3-4S-2R26(01) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT HOUSING 4POS 2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 111557 pcs Φύλλο δεδομένων DF3-4S-2R26(01).pdf
Τύπος σύρματος Discrete Gauge Wire 26 AWG
Σειρά DF3 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 543-0080-9-01 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 4 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Χαρακτηριστικά Closed End στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 26 AWG Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle Χρώμα Black
καλώδιο Καταγγελία IDC
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF3-4S-2R26(05)
DF3-4S-2R26(05)
Σε απόθεμα: 228269 pcs
Κατεβάστε: DF3-4S-2R26(05).pdf
RFQ
DF3-4S-2C(16)
DF3-4S-2C(16)
Σε απόθεμα: 4746 pcs
Κατεβάστε: DF3-4S-2C(16).pdf
RFQ
DF3-5P-2DS
DF3-5P-2DS
Περιγραφή: CONN HEADER 5POS 2MM RT ANG TIN