DF3-15P-2V(20)
HiroseHirose
DF3-15P-2V(20) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 15POS 2MM VERT TIN
Φύλλα δεδομένων: DF3-15P-2V(20).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3-15P-2V(20) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 15POS 2MM VERT TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5191 pcs Φύλλο δεδομένων DF3-15P-2V(20).pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
H2315
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 15
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.232" (5.90mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 15 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
DF3-15P-2DSA(01)
DF3-15P-2DSA(01)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 15POS 2MM VERT GOLD
Σε απόθεμα: 84233 pcs
Κατεβάστε: DF3-15P-2DSA(01).pdf
RFQ
DF3-15P-2V(50)
DF3-15P-2V(50)