DF3-14S-2DSA(50)
HiroseHirose
DF3-14S-2DSA(50) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 14POS 2MM VERT GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF3-14S-2DSA(50).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3-14S-2DSA(50) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 14POS 2MM VERT GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5664 pcs Φύλλο δεδομένων DF3-14S-2DSA(50).pdf
Αξιολόγηση τάσης 30VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Σειρά DF3
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα *DF3-14S-2DSA(50)
H3891
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 14
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 6.6mm, 7.5mm
Ύψος μόνωσης 0.232" (5.90mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Friction Lock Λεπτομερής περιγραφή 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -