DF24BA-50DS-0.9C
HiroseHirose
DF24BA-50DS-0.9C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 50POS 0.9MM
Φύλλα δεδομένων: 1.DF24BA-50DS-0.9C.pdf2.DF24BA-50DS-0.9C.pdf3.DF24BA-50DS-0.9C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF24BA-50DS-0.9C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 50POS 0.9MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF24 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.035" (0.90mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 687-3304-3-00 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 50 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Pull Tab
στερέωσης Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.035" (0.90mm)