DF24-40DS-0.9C
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 40POS 0.9MM CRIMP
Φύλλα δεδομένων: DF24-40DS-0.9C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF24-40DS-0.9C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 40POS 0.9MM CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4304 pcs Φύλλο δεδομένων DF24-40DS-0.9C.pdf
Σειρά DF24 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.035" (0.90mm) Συσκευασία Bulk
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 40
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 40 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.035" (0.90mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket