DF22R-5P-7.92DSA
HiroseHirose
DF22R-5P-7.92DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 5POS 7.92MM PCB TIN
Φύλλα δεδομένων: DF22R-5P-7.92DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF22R-5P-7.92DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 5POS 7.92MM PCB TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4712 pcs Φύλλο δεδομένων DF22R-5P-7.92DSA.pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά EnerBee™ DF22 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.312" (7.92mm) Συσκευασία Bulk
H1623
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 5
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 25.7mm, 28.7mm
Ύψος μόνωσης 0.713" (18.10mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 5 position 0.312" (7.92mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 22A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.146" (3.70mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.354" (9.00mm)