DF22R-3P-7.92DSA
HiroseHirose
DF22R-3P-7.92DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 3POS 7.92MM PCB TIN
Φύλλα δεδομένων: DF22R-3P-7.92DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF22R-3P-7.92DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 3POS 7.92MM PCB TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4843 pcs Φύλλο δεδομένων DF22R-3P-7.92DSA.pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά EnerBee™ DF22 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.312" (7.92mm) Συσκευασία Bulk
H1617
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 25.7mm, 28.7mm
Ύψος μόνωσης 0.713" (18.10mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 3 position 0.312" (7.92mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 25A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.146" (3.70mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.354" (9.00mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF22R-3P-7.92DS(05)
DF22R-3P-7.92DS(05)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 3POS 7.92MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 116849 pcs
Κατεβάστε: DF22R-3P-7.92DS(05).pdf
RFQ
DF22R-3P-7.92DSA(05)
DF22R-3P-7.92DSA(05)
Σε απόθεμα: 110606 pcs
Κατεβάστε: DF22R-3P-7.92DSA(05).pdf
RFQ
DF22R-4P-7.92DS(05)
DF22R-4P-7.92DS(05)
Περιγραφή: CONN HEADER 4POS 7.92MM R/A TIN