DF22L-5S-7.92C
HiroseHirose
DF22L-5S-7.92C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 5POS 7.92MM RED
Φύλλα δεδομένων: DF22L-5S-7.92C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF22L-5S-7.92C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET 5POS 7.92MM RED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5658 pcs Φύλλο δεδομένων DF22L-5S-7.92C.pdf
Σειρά EnerBee™ DF22 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.312" (7.92mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *DF22L-5S-7.92C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 5 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Red 0.312" (7.92mm)