DF22CL-1S-7.92C
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 1POS 7.92MM
Φύλλα δεδομένων: DF22CL-1S-7.92C.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF22CL-1S-7.92C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET 1POS 7.92MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 397410 pcs Φύλλο δεδομένων DF22CL-1S-7.92C.pdf
Σειρά EnerBee™ DF22 σειρά Απόσταση -
Πίσσα - Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 680-1133-7-00 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 1 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Polarizing Key στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή 1 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Red Επικοινωνία Τύπος Female Socket