DF22B-2S-7.92C
HiroseHirose
DF22B-2S-7.92C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 2POS 7.92MM
Φύλλα δεδομένων: DF22B-2S-7.92C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF22B-2S-7.92C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET 2POS 7.92MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 375573 pcs Φύλλο δεδομένων DF22B-2S-7.92C.pdf
Σειρά EnerBee™ DF22 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.312" (7.92mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 680-1097-5-00
DF22B-2S-7.92C-ND
H123144
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 2 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Polarizing Key στερέωσης Τύπος Latch Lock
Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.312" (7.92mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket