DF22-3P-7.92DS(06)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 3POS 7.92MM R/A TIN
Φύλλα δεδομένων: DF22-3P-7.92DS(06).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF22-3P-7.92DS(06) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 3POS 7.92MM R/A TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65807 pcs Φύλλο δεδομένων DF22-3P-7.92DS(06).pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά EnerBee™ DF22 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.312" (7.92mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 680-1009-8-06
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.480" (12.20mm)
Χρώμα μόνωσης Beige Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 3 position 0.312" (7.92mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 25A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.146" (3.70mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.354" (9.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 8.00µin (0.203µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF22-3P-7.92DS(75)
DF22-3P-7.92DS(75)
Περιγραφή: CONN HDR 3POS 7.92MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 90120 pcs
Κατεβάστε: DF22-3P-7.92DS(75).pdf
RFQ
DF22-3EP-7.92C
DF22-3EP-7.92C
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 3POS 7.92MM
Σε απόθεμα: 224143 pcs
Κατεβάστε: DF22-3EP-7.92C.pdf
RFQ
DF22-3P-7.92DS(05)
DF22-3P-7.92DS(05)
Κατεβάστε: DF22-3P-7.92DS(05).pdf
DF22-3P-7.92DSA
DF22-3P-7.92DSA
Περιγραφή: CONN HEADER 3POS 7.92MM PCB TIN
Κατεβάστε: DF22-3P-7.92DSA.pdf
DF22-3P-7.92DSA(35)
DF22-3P-7.92DSA(35)
Περιγραφή: CONN HDR 3POS 7.92MM PCB TIN
Κατεβάστε: DF22-3P-7.92DSA(35).pdf
DF22-3P-7.92DS
DF22-3P-7.92DS
Κατεβάστε: DF22-3P-7.92DS.pdf
DF22-3P-7.92DSA(06)
DF22-3P-7.92DSA(06)
Κατεβάστε: DF22-3P-7.92DSA(06).pdf
DF22-3P-7.92DSA(05)
DF22-3P-7.92DSA(05)
Κατεβάστε: DF22-3P-7.92DSA(05).pdf
DF22-3RS/P-7.92
DF22-3RS/P-7.92
Περιγραφή: CONN RETAINER 3POS 7.92MM
Κατεβάστε: DF22-3RS/P-7.92.pdf
DF22-2S-7.92C
DF22-2S-7.92C
Περιγραφή: CONN SOCKET 2POS 7.92MM WHITE
Κατεβάστε: DF22-2S-7.92C.pdf
DF22-2S-7.92C(28)
DF22-2S-7.92C(28)