DF22-2P-7.92DSA(06)
HiroseHirose
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 2POS 7.92MM PCB TIN
Φύλλα δεδομένων: DF22-2P-7.92DSA(06).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF22-2P-7.92DSA(06) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 2POS 7.92MM PCB TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66125 pcs Φύλλο δεδομένων DF22-2P-7.92DSA(06).pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά EnerBee™ DF22 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.312" (7.92mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 680-1014-8-06
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 25.7mm, 28.7mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.713" (18.10mm)
Χρώμα μόνωσης Beige Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 2 position 0.312" (7.92mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 25A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.146" (3.70mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.354" (9.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 8.00µin (0.203µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF22-3P-7.92DS
DF22-3P-7.92DS
Περιγραφή: CONN HEADER 3POS 7.92MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 4281 pcs
Κατεβάστε: DF22-3P-7.92DS.pdf
RFQ
DF22-2P-7.92DS(36)
DF22-2P-7.92DS(36)
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 109580 pcs
Κατεβάστε: DF22-2P-7.92DS(36).pdf
RFQ
DF22-2RS/P-7.92
DF22-2RS/P-7.92
Περιγραφή: CONN RETAINER 2POS 7.92MM
Κατεβάστε: DF22-2RS/P-7.92.pdf
DF22-2P-7.92DS(06)
DF22-2P-7.92DS(06)
Κατεβάστε: DF22-2P-7.92DS(06).pdf
DF22-2P-7.92DSA(35)
DF22-2P-7.92DSA(35)
Κατεβάστε: DF22-2P-7.92DSA(35).pdf
DF22-2S-7.92C(28)
DF22-2S-7.92C(28)
Περιγραφή: CONN SOCKET 2POS 7.92MM WHITE
Κατεβάστε: DF22-2S-7.92C(28).pdf
DF22-2P-7.92DSA
DF22-2P-7.92DSA
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN
Κατεβάστε: DF22-2P-7.92DSA.pdf
DF22-3EP-7.92C
DF22-3EP-7.92C
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 3POS 7.92MM
Κατεβάστε: DF22-3EP-7.92C.pdf
DF22-2P-7.92DS(05)
DF22-2P-7.92DS(05)
Κατεβάστε: DF22-2P-7.92DS(05).pdf
DF22-2P-7.92DS(35)
DF22-2P-7.92DS(35)
Κατεβάστε: DF22-2P-7.92DS(35).pdf
DF22-2S-7.92C
DF22-2S-7.92C
Κατεβάστε: DF22-2S-7.92C.pdf
DF22-2P-7.92DSA(05)
DF22-2P-7.92DSA(05)
Κατεβάστε: DF22-2P-7.92DSA(05).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών