DF20F-40DP-1V(55)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF20F-40DP-1V(55) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 40POS DUAL SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF20F-40DP-1V(55).pdf2.DF20F-40DP-1V(55).pdf3.DF20F-40DP-1V(55).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF20F-40DP-1V(55) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HDR 40POS DUAL SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Λήξη Solder στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin
Περιβάλλει 0.039" (1.00mm) Σειρά DF20
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Shrouded Κατάσταση RoHS Bulk
Άλλα ονόματα 686-0035-0-55 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 40 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση All
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF20F-40DP-1V(55)
Χαρακτηριστικά Solder Retention Διευρυμένη περιγραφή 40 Positions Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN HDR 40POS DUAL SMD GOLD Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία -
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.039" (1.00mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating Gold Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση 8µin (0.20µm)
Τύπος υποδοχής Header Πραγματική διάμετρος Beige
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF20F-50DP-1V(56)
DF20F-50DP-1V(56)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 50POS DUAL SMD GOLD
Σε απόθεμα: 32640 pcs
Κατεβάστε: DF20F-50DP-1V(56).pdf
RFQ
DF20F-40DP-1V(59)
DF20F-40DP-1V(59)
Περιγραφή: CONN HEADER 40POS DUAL SMD GOLD
Σε απόθεμα: 4701 pcs
Κατεβάστε: DF20F-40DP-1V(59).pdf
RFQ
DF20F-30DP-1V(59)
DF20F-30DP-1V(59)
Περιγραφή: CONN HEADER 30POS DUAL SMD GOLD
Κατεβάστε: DF20F-30DP-1V(59).pdf
DF20F-40DP-1V(56)
DF20F-40DP-1V(56)
Κατεβάστε: DF20F-40DP-1V(56).pdf
DF20F-30DP-1V(55)
DF20F-30DP-1V(55)
Περιγραφή: CONN HDR 30POS DUAL SMD GOLD