DF1EC-9P-2.5DSA(35)
HiroseHirose
DF1EC-9P-2.5DSA(35) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 9POS 2.5MM STR TIN
Φύλλα δεδομένων: 1.DF1EC-9P-2.5DSA(35).pdf2.DF1EC-9P-2.5DSA(35).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1EC-9P-2.5DSA(35) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 9POS 2.5MM STR TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 98300 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF1EC-9P-2.5DSA(35).pdf2.DF1EC-9P-2.5DSA(35).pdf
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 5410874035
DF1EC-9P-2.5DSA(35)-ND
H125170
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 9
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14.3mm, 15.8mm, 19.8mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.425" (10.80mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 9 position 0.098" (2.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.142" (3.60mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -