DF1E-9EP-2.5C
HiroseHirose
DF1E-9EP-2.5C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HOUSING 9POS 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.DF1E-9EP-2.5C.pdf2.DF1E-9EP-2.5C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF1E-9EP-2.5C
Αριθμός εξαρτήματος DF1E-9EP-2.5C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG HOUSING 9POS 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 104174 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF1E-9EP-2.5C.pdf2.DF1E-9EP-2.5C.pdf
Σειρά DF1E σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *DF1E-9EP-2.5C
H3752
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 9 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή 9 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm) Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp Τύπος υποδοχής Plug
Χρώμα White
Σχετικά προϊόντα
DF1E-8RS/P-2.5
DF1E-8RS/P-2.5
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RETAINER 8POS 2.5MM
Σε απόθεμα: 208450 pcs
Κατεβάστε: DF1E-8RS/P-2.5.pdf
RFQ
DF1E-9P-2.5DS
DF1E-9P-2.5DS
Περιγραφή: CONN HEADER 9POS 2.5MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 5834 pcs
Κατεβάστε: DF1E-9P-2.5DS.pdf
RFQ
DF1E-9P-2.5DS(01)
DF1E-9P-2.5DS(01)
Περιγραφή: CONN HDR 9POS 2.5MM R/A TIN
Κατεβάστε:
DF1E-8P-2.5DS(35)
DF1E-8P-2.5DS(35)
Περιγραφή: CONN HEADER 8POS 2.5MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF1E-8P-2.5DS(35).pdf
DF1E-9P-2.5DS(36)
DF1E-9P-2.5DS(36)
Κατεβάστε: DF1E-9P-2.5DS(36).pdf
DF1E-9P-2.5DS(05)
DF1E-9P-2.5DS(05)