DF1E-8P-2.5DS
HiroseHirose
DF1E-8P-2.5DS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 8POS 2.5MM R/A TIN
Φύλλα δεδομένων: DF1E-8P-2.5DS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF1E-8P-2.5DS
Αριθμός εξαρτήματος DF1E-8P-2.5DS Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 8POS 2.5MM R/A TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5440 pcs Φύλλο δεδομένων DF1E-8P-2.5DS.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF1E Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
H3583
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 8
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.315" (8.00mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 8 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.114" (2.90mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF1E-8S-2.5C
DF1E-8S-2.5C
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 8POS 2.5MM
Σε απόθεμα: 427878 pcs
Κατεβάστε: DF1E-8S-2.5C.pdf
RFQ
DF1E-7S-2.5C
DF1E-7S-2.5C
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 7POS 2.5MM
Σε απόθεμα: 441003 pcs
Κατεβάστε: DF1E-7S-2.5C.pdf
RFQ
DF1E-8P-2.5DS(05)
DF1E-8P-2.5DS(05)
Κατεβάστε: DF1E-8P-2.5DS(05).pdf
DF1E-8EP-2.5C
DF1E-8EP-2.5C
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 8POS 2.5MM
Κατεβάστε: DF1E-8EP-2.5C.pdf
DF1E-8P-2.5DS(01)
DF1E-8P-2.5DS(01)
Περιγραφή: CONN HDR 8POS 2.5MM R/A TIN
Κατεβάστε:
DF1E-7P-2.5DS(35)
DF1E-7P-2.5DS(35)
Περιγραφή: CONN HEADER 7POS 2.5MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF1E-7P-2.5DS(35).pdf
DF1E-7P-2.5DS(36)
DF1E-7P-2.5DS(36)
Περιγραφή: CONN HDR 7POS 2.5MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF1E-7P-2.5DS(36).pdf
DF1E-8RS/P-2.5
DF1E-8RS/P-2.5
Περιγραφή: CONN RETAINER 8POS 2.5MM
Κατεβάστε: DF1E-8RS/P-2.5.pdf
DF1E-8P-2.5DS(36)
DF1E-8P-2.5DS(36)
Κατεβάστε: DF1E-8P-2.5DS(36).pdf
DF1E-7RS/P-2.5
DF1E-7RS/P-2.5
Περιγραφή: CONN RETAINER 7POS 2.5MM
Κατεβάστε: DF1E-7RS/P-2.5.pdf
DF1E-8P-2.5DS(35)
DF1E-8P-2.5DS(35)
Κατεβάστε: DF1E-8P-2.5DS(35).pdf
DF1E-7P-2.5DS(05)
DF1E-7P-2.5DS(05)
Κατεβάστε: DF1E-7P-2.5DS(05).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών