DF1E-7P-2.5DS
HiroseHirose
DF1E-7P-2.5DS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 7POS 2.5MM R/A TIN
Φύλλα δεδομένων: DF1E-7P-2.5DS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF1E-7P-2.5DS
Αριθμός εξαρτήματος DF1E-7P-2.5DS Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 7POS 2.5MM R/A TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4945 pcs Φύλλο δεδομένων DF1E-7P-2.5DS.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF1E Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
H3582
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 7
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.315" (8.00mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 7 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.114" (2.90mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF1E-7P-2.5DS(05)
DF1E-7P-2.5DS(05)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 5735 pcs
Κατεβάστε: DF1E-7P-2.5DS(05).pdf
RFQ
DF1E-6P-2.5DS(05)
DF1E-6P-2.5DS(05)
Περιγραφή: CONN HEADER 6POS 2.5MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 4379 pcs
Κατεβάστε: DF1E-6P-2.5DS(05).pdf
RFQ
DF1E-6P-2.5DS(36)
DF1E-6P-2.5DS(36)
Περιγραφή: CONN HDR 6POS 2.5MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF1E-6P-2.5DS(36).pdf
DF1E-7P-2.5DS(35)
DF1E-7P-2.5DS(35)
Κατεβάστε: DF1E-7P-2.5DS(35).pdf
DF1E-6S-2.5C
DF1E-6S-2.5C
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 6POS 2.5MM
Κατεβάστε: DF1E-6S-2.5C.pdf
DF1E-7S-2.5C
DF1E-7S-2.5C
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 7POS 2.5MM
Κατεβάστε: DF1E-7S-2.5C.pdf
DF1E-7P-2.5DS(01)
DF1E-7P-2.5DS(01)
Περιγραφή: CONN HDR 7POS 2.5MM R/A TIN