DF1E-5P-2.5DS
HiroseHirose
DF1E-5P-2.5DS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 5POS 2.5MM R/A TIN
Φύλλα δεδομένων: DF1E-5P-2.5DS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF1E-5P-2.5DS
Αριθμός εξαρτήματος DF1E-5P-2.5DS Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 5POS 2.5MM R/A TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5462 pcs Φύλλο δεδομένων DF1E-5P-2.5DS.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF1E Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
H3580
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 5
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.315" (8.00mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 5 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.114" (2.90mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm)