DF1E-2EP-2.5C
HiroseHirose
DF1E-2EP-2.5C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HOUSING 2POS 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.DF1E-2EP-2.5C.pdf2.DF1E-2EP-2.5C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF1E-2EP-2.5C
Αριθμός εξαρτήματος DF1E-2EP-2.5C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG HOUSING 2POS 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 265207 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF1E-2EP-2.5C.pdf2.DF1E-2EP-2.5C.pdf
Σειρά DF1E σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *DF1E-2EP-2.5C
DF1E2EP25C
H3745
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 2 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm) Επικοινωνία Τύπος Male Pin