DF1BZ-40DP-2.5DSA
DF1BZ-40DP-2.5DSA
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 40POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 64727 pcs
Κατεβάστε: DF1BZ-40DP-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1BZ-36DP-2.5DSA
DF1BZ-36DP-2.5DSA
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 36POS 2.5MM STR TIN