DF1BZ-2P-2.5DSA
DF1BZ-2P-2.5DSA
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 899240 pcs
Κατεβάστε: DF1BZ-2P-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1BZ-30DP-2.5DS
DF1BZ-30DP-2.5DS
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 30POS 2.5MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 84375 pcs
Κατεβάστε: DF1BZ-30DP-2.5DS.pdf
RFQ
DF1BZ-2P-2.5DS(24)
DF1BZ-2P-2.5DS(24)
Περιγραφή: CONN HDR 2POS 2.5MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF1BZ-2P-2.5DS(24).pdf
DF1BZ-30DP-2.5DSA
DF1BZ-30DP-2.5DSA
Περιγραφή: CONN HEADER 30POS 2.5MM STR TIN