DF1BA-3EP-2.5RC(16)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG HOUSING 3POS 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: DF1BA-3EP-2.5RC(16).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1BA-3EP-2.5RC(16) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG HOUSING 3POS 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4870 pcs Φύλλο δεδομένων DF1BA-3EP-2.5RC(16).pdf
Σειρά DF1B σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 541-0701-1-16 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 3 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος - Λεπτομερής περιγραφή 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Blue 0.098" (2.50mm)