DF1B-8DP-2.5DSA
DF1B-8DP-2.5DSA
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 8POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 4887 pcs
Κατεβάστε: DF1B-8DP-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1B-7P-2.5DSA
DF1B-7P-2.5DSA
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 7POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 4694 pcs
Κατεβάστε: DF1B-7P-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1B-8DS-2.5RC
DF1B-8DS-2.5RC
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 8POS 2.5MM
Κατεβάστε: DF1B-8DS-2.5RC.pdf
DF1B-8DP-2.5DS(01)
DF1B-8DP-2.5DS(01)
Περιγραφή: CONN HEADER 8POS 2.5MM R/A GOLD