DF1B-6S-2.5R
HiroseHirose
DF1B-6S-2.5R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT HOUSING 6POS 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.DF1B-6S-2.5R.pdf2.DF1B-6S-2.5R.pdf3.DF1B-6S-2.5R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF1B-6S-2.5R
Αριθμός εξαρτήματος DF1B-6S-2.5R Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT HOUSING 6POS 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 961501 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF1B-6S-2.5R.pdf2.DF1B-6S-2.5R.pdf3.DF1B-6S-2.5R.pdf
Σειρά DF1B σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *DF1B-6S-2.5R
DF1B6S25R
H3785
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 6 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp, IDC Τύπος υποδοχής Receptacle
Χρώμα White
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF1B-7P-2.5DS(01)
DF1B-7P-2.5DS(01)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 7POS 2.5MM R/A GOLD
Κατεβάστε: DF1B-7P-2.5DS(01).pdf
RFQ
DF1B-6P-2.5DS
DF1B-6P-2.5DS
Περιγραφή: CONN HEADER 6POS 2.5MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF1B-6P-2.5DS.pdf
RFQ
DF1B-7P-2.5DS
DF1B-7P-2.5DS
Περιγραφή: CONN HEADER 7POS 2.5MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF1B-7P-2.5DS.pdf
DF1B-6S-2.5R(18)
DF1B-6S-2.5R(18)