DF1B-5P-2.5DSA(01)
DF1B-5P-2.5DSA(01)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 5POS 2.5MM STR GOLD
Σε απόθεμα: 205771 pcs
Κατεβάστε: DF1B-5P-2.5DSA(01).pdf
RFQ
DF1B-4S-2.5R
DF1B-4S-2.5R
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 4POS 2.5MM
Σε απόθεμα: 1214159 pcs
Κατεβάστε: DF1B-4S-2.5R.pdf
RFQ
DF1B-5P-2.5DSA
DF1B-5P-2.5DSA
Περιγραφή: CONN HEADER 5POS 2.5MM STR TIN