DF1B-40DP-2.5DS(01)
HiroseHirose
DF1B-40DP-2.5DS(01) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 40POS 2.5MM R/A GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF1B-40DP-2.5DS(01).pdf2.DF1B-40DP-2.5DS(01).pdf3.DF1B-40DP-2.5DS(01).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1B-40DP-2.5DS(01) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 40POS 2.5MM R/A GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF1B Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
H3665
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 40
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.339" (8.61mm)
Χρώμα μόνωσης White Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Keying Slot στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 40 position 0.098" (2.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.130" (3.30mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -