DF1B-28DS-2.5RC
HiroseHirose
DF1B-28DS-2.5RC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT HOUSING 28POS 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.DF1B-28DS-2.5RC.pdf2.DF1B-28DS-2.5RC.pdf3.DF1B-28DS-2.5RC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1B-28DS-2.5RC Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT HOUSING 28POS 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF1B σειρά Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Πίσσα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα H3822 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 28 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 28 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket