DF1B-20P-2.5DSA
HiroseHirose
DF1B-20P-2.5DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 20POS 2.5MM STR TIN
Φύλλα δεδομένων: DF1B-20P-2.5DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1B-20P-2.5DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 20POS 2.5MM STR TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4398 pcs Φύλλο δεδομένων DF1B-20P-2.5DSA.pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF1B Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.417" (10.60mm) Αλλα ονόματα *DF1B-20P-2.5DSA
H3516
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14mm
Ύψος μόνωσης 0.374" (9.50mm) Χρώμα μόνωσης White
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Keying Slot
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 20 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση - Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.142" (3.60mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF1B-22DES-2.5RC
DF1B-22DES-2.5RC
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 22POS 2.5MM
Σε απόθεμα: 115529 pcs
Κατεβάστε: DF1B-22DES-2.5RC.pdf
RFQ
DF1B-20P-2.5DSA(01)
DF1B-20P-2.5DSA(01)
Περιγραφή: CONN HEADER 20POS 2.5MM STR GOLD
Σε απόθεμα: 78593 pcs
Κατεβάστε: DF1B-20P-2.5DSA(01).pdf
RFQ
DF1B-20DP-2.5DSA(01)
DF1B-20DP-2.5DSA(01)
Κατεβάστε: DF1B-20DP-2.5DSA(01).pdf
DF1B-20P-2.5DS(01)
DF1B-20P-2.5DS(01)
Περιγραφή: CONN HEADER 20POS 2.5MM R/A GOLD