DF1B-16S-2.5R
HiroseHirose
DF1B-16S-2.5R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT HOUSING 16POS 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.DF1B-16S-2.5R.pdf2.DF1B-16S-2.5R.pdf3.DF1B-16S-2.5R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF1B-16S-2.5R
Αριθμός εξαρτήματος DF1B-16S-2.5R Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT HOUSING 16POS 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF1B σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα DF1B16S25R
H3795
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 16 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket