DF1B-13S-2.5R
HiroseHirose
DF1B-13S-2.5R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT HOUSING 13POS 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: 1.DF1B-13S-2.5R.pdf2.DF1B-13S-2.5R.pdf3.DF1B-13S-2.5R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF1B-13S-2.5R
Αριθμός εξαρτήματος DF1B-13S-2.5R Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT HOUSING 13POS 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF1B σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *DF1B-13S-2.5R
DF1B13S25R
H3792
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 13 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 13 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp, IDC Τύπος υποδοχής Receptacle
Χρώμα White
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF1B-13P-2.5DSA(01)
DF1B-13P-2.5DSA(01)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 13POS 2.5MM STR GOLD
Κατεβάστε: DF1B-13P-2.5DSA(01).pdf
RFQ
DF1B-14DP-2.5DSA(01)
DF1B-14DP-2.5DSA(01)
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2.5MM STR GOLD