| Αριθμός εξαρτήματος | DF1B-10P-2.5DS | Κατασκευαστής | Hirose |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN HEADER 10POS 2.5MM R/A TIN | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 3970 pcs | Φύλλο δεδομένων | DF1B-10P-2.5DS.pdf |
| Αξιολόγηση τάσης | 250V | Λήξη | Solder |
| Στυλ | Board to Cable/Wire | Περιβάλλει | Shrouded - 4 Wall |
| Σειρά | DF1B | Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα | - |
| Pitch - Ζευγαρώματα | 0.098" (2.50mm) | Συσκευασία | Bulk |
| Συνολικό μήκος επικοινωνίας | - | Αλλα ονόματα | *DF1B-10P-2.5DS H3525 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -35°C ~ 85°C | Αριθμός σειρών | 1 |
| Αριθμός θέσεων Loaded | All | Αριθμός θέσεων | 10 |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 | Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights | - |
| Ύψος μόνωσης | 0.224" (5.69mm) | Χρώμα μόνωσης | White |
| Προστασία Ingress | - | Χαρακτηριστικά | Keying Slot |
| στερέωσης Τύπος | Push-Pull | Λεπτομερής περιγραφή | Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.098" (2.50mm) |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | - | Επικοινωνία Τύπος | Male Pin |
| Επικοινωνήστε με το σχήμα | Square | Επικοινωνία Υλικό | Brass |
| Μήκος επαφής - Δημοσίευση | 0.142" (3.60mm) | Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα | 0.177" (4.50mm) |