DF19-30S-1C
HiroseHirose
DF19-30S-1C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET CRIMP 30POS 1MM SNGL
Φύλλα δεδομένων: 1.DF19-30S-1C.pdf2.DF19-30S-1C.pdf3.DF19-30S-1C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF19-30S-1C
Αριθμός εξαρτήματος DF19-30S-1C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET CRIMP 30POS 1MM SNGL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 211910 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DF19-30S-1C.pdf2.DF19-30S-1C.pdf3.DF19-30S-1C.pdf
Σειρά DF19 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.039" (1.00mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *DF19-30S-1C
DF1930S1C
H3104
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 30 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Rectangular Housing Connector Plug Beige 0.039" (1.00mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket