DF14-2S-1.25C
HiroseHirose
DF14-2S-1.25C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 2POS 1.25MM CRIMP
Φύλλα δεδομένων: 1.DF14-2S-1.25C.pdf2.DF14-2S-1.25C.pdf3.DF14-2S-1.25C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF14-2S-1.25C
Αριθμός εξαρτήματος DF14-2S-1.25C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET 2POS 1.25MM CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά DF14 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.049" (1.25mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *DF14-2S-1.25C
DF142S125C
H1563
Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 2 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Beige 0.049" (1.25mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket