DF13-2P-1.25V(76)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONNECTOR
Φύλλα δεδομένων: DF13-2P-1.25V(76).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF13-2P-1.25V(76) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONNECTOR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6010 pcs Φύλλο δεδομένων DF13-2P-1.25V(76).pdf
Αξιολόγηση τάσης 150V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 3 Wall
Σειρά DF13 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.049" (1.25mm) Συσκευασία Tube
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 536-0201-3-76
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.189" (4.80mm)
Χρώμα μόνωσης Beige Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention στερέωσης Τύπος Detent Lock
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 2 position 0.049" (1.25mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 8.00µin (0.203µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 8.00µin (0.203µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Gold
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF13-30DP-1.25V(50)
DF13-30DP-1.25V(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 30POS 1.25MM SMD AU
Σε απόθεμα: 4328 pcs
Κατεβάστε: DF13-30DP-1.25V(50).pdf
RFQ
DF13-2P-1.25V(20)
DF13-2P-1.25V(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 1.25MM SMD TIN
Σε απόθεμα: 380864 pcs
Κατεβάστε: DF13-2P-1.25V(20).pdf
RFQ
DF13-3032SCF
DF13-3032SCF
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CRIMP CONTACT
Κατεβάστε: DF13-3032SCF.pdf
DF13-2P-1.25H(75)
DF13-2P-1.25H(75)
Περιγραφή: CONNECTOR
Κατεβάστε: DF13-2P-1.25H(75).pdf
DF13-2P-1.25H(76)
DF13-2P-1.25H(76)
Κατεβάστε: DF13-2P-1.25H(76).pdf
DF13-2P-1.25V(75)
DF13-2P-1.25V(75)
Κατεβάστε: DF13-2P-1.25V(75).pdf
DF13-2S-1.25C
DF13-2S-1.25C
Περιγραφή: CONN SOCKET HOUSING 2POS 1.25MM