DF11Z-20DP-2V(27)
HiroseHirose
DF11Z-20DP-2V(27) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 20POS
Φύλλα δεδομένων: 1.DF11Z-20DP-2V(27).pdf2.DF11Z-20DP-2V(27).pdf3.DF11Z-20DP-2V(27).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF11Z-20DP-2V(27) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 20POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF11 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα H125966CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 8.2mm, 8.45mm, 9.55mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.283" (7.19mm)
Χρώμα μόνωσης Beige Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide, Pick and Place, Solder Retention στερέωσης Τύπος Detent Lock
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 20 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 2A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 39.4µin (1.00µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF11Z-22DP-2V(27)
DF11Z-22DP-2V(27)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HDR 22POS
Σε απόθεμα: 64075 pcs
Κατεβάστε: DF11Z-22DP-2V(27).pdf
RFQ
DF11Z-22DS-2V(22)
DF11Z-22DS-2V(22)
Περιγραφή: CONN RECEPT 22POS 2MM SMD TIN
Σε απόθεμα: 97372 pcs
Κατεβάστε: DF11Z-22DS-2V(22).pdf
RFQ
DF11Z-20DP-2V(21)
DF11Z-20DP-2V(21)
Περιγραφή: CONN HDR 20POS
Κατεβάστε: DF11Z-20DP-2V(21).pdf
DF11Z-18DS-2V(52)
DF11Z-18DS-2V(52)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN RECEPT 18POS 2MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF11Z-18DS-2V(52).pdf
DF11Z-20DS-2V(20)
DF11Z-20DS-2V(20)
Περιγραφή: CONN RECEPT 20POS 2MM SMD TIN
Κατεβάστε: DF11Z-20DS-2V(20).pdf
DF11Z-20DS-2V(50)
DF11Z-20DS-2V(50)
Περιγραφή: CONN RECEPT 20POS 2MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF11Z-20DS-2V(50).pdf
DF11Z-20DS-2V(21)
DF11Z-20DS-2V(21)
Κατεβάστε: DF11Z-20DS-2V(21).pdf
DF11Z-18DS-2V(20)
DF11Z-18DS-2V(20)
Κατεβάστε: DF11Z-18DS-2V(20).pdf
DF11Z-18DS-2V(22)
DF11Z-18DS-2V(22)