DF11Z-10DP-2V(27)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 10POS
Φύλλα δεδομένων: 1.DF11Z-10DP-2V(27).pdf2.DF11Z-10DP-2V(27).pdf3.DF11Z-10DP-2V(27).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF11Z-10DP-2V(27) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 10POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF11 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 543-2020-8-27
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 10
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 8.2mm, 8.45mm, 9.55mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.283" (7.19mm)
Χρώμα μόνωσης Beige Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide, Pick and Place, Solder Retention στερέωσης Τύπος Detent Lock
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 10 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 2A