DF11G-18DP-2V(20)
HiroseHirose
DF11G-18DP-2V(20) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 18POS 2MM SMD TIN
Φύλλα δεδομένων: DF11G-18DP-2V(20).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF11G-18DP-2V(20) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 18POS 2MM SMD TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5621 pcs Φύλλο δεδομένων DF11G-18DP-2V(20).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF11 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
H2888
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 18
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 8.2mm, 8.45mm, 9.55mm
Ύψος μόνωσης 0.283" (7.19mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention
στερέωσης Τύπος Detent Lock Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 18 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τύπος Male Pin